تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - مطالب اردیبهشت 1392

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث

سالهای نخست ریاست جمهوری احمدی نژاد، با حضور پررنگ مردم در سفرهای استانی او همراه بود و این مسئله به یک "پز" برای حامیان دولت تبدیل شده بود.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب ؛ اما در دوره دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد، رفته رفته تعداد استقبال کنندگان از رییس جمهور کم و کمتر شد و شد آنچه در زیر می بینیم.

البته همواره حامیان دولت، پخش چنین تصاویری را به بهانه های مثل اینکه "فلان تصویر مورد اشاره مربوط به ابتدای حضور دکتر است" ، رد می کنند، اما ظاهراً چنین تصاویری که در زیر مشاهده می کنیم، به امری تکراری برای احمدی نژاد و دولتش تبدیل شده است:

اردیبهشت 92 - اهواز:

تصاویر زیر نیز مربوط به سفر استانی پیشین آقای احمدی نژاد به استان خوزستان در دی ماه سال 1388 است: 
دی ماه 88 - اهواز:


نوشته شده در سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت الله رضوانی(ره) در مسجد اعظم قم که شب گذشته برگزار شد، دو تن از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به اظهار نظر در خصوص حضور همه سلایق سیاسی در انتخابات پرداختند.

آیت الله سیدمحمد غروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، حضور همه سلایق سیاسی در انتخابات را عاملی برای کمک به تحقق مطالبه مقام معظم رهبری در خصوص خلق حماسه سیاسی دانست و اظهار داشت: قطعا حضور همه سلایق به تحقق حماسه سیاسی کمک خواهد کرد و کسانی که در داخل انقلاب هستند حضور پیدا خواهند کرد.

وی در ادامه در خصوص موضع گیری های احمدی نژاد در چند سخنرانی اخیرش مبنی بر این که حق مردم از یارانه ها 250 هزار تومان است، اما نمی گذارند، گفت: این حرکات ایشان، حرکاتی انتخاباتی و مضر برای نظام و انقلاب است و انشاالله خدا به خیر بگذراند.

آیت الله حسن ممدوحی دیگر عضو جامعه مدرسین و عضو مجلس خبرگان رهبری نیز در پاسخ به سؤالی در مورد تأثیر حضور همه سلایق سیاسی در انتخابات برای تحقق حماسه سیاسی، گفت: حضور همه سلایق سیاسی در انتخابات ضرورت ندارد.

وی افزود: باید سلیقه هایی بیایند که در شاکله نظام جمهوری اسلامی بگنجد و الا آن کسی که اصلا اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ندارد را بگوییم بیاید و کاندیدا شود درست نیست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: تفکراتی که مربوط به مملکت ما هستند و دلشان برای کشور می سوزد باید همه بیایند و آن ها هم خیلی هستند اما آن ها که اصلا اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ندارند و رأی هم ندارند، لزومی ندارد باشند.

نوشته شده در سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
رئیس جمهور با بیان اینکه برخی افراد هستند که اصرار دارند از اهداف انقلاب غافل شویم تا به نان و نوایی برسند و عده‌ای نیز تمایل دارند که مملکت، ثروت و ملت در چنگ آنها باشد، گفت: موافقم که در برخی جاها بداخلاقی‌‌هایی صورت گرفته و جاهایی صلاحیت‌‌ها بی دلیل رد شده که این به امر به جهت وجود انسانهای کج فهم است که هنوز هم وجود دارند.

به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب» به نقل از مهر، محمود احمدی نژاد عصر دوشنبه در ادامه چهارمین سفر استانی هیات دولت به استان خوزستان و در جمع سران طوایف و عشایر عرب اظهار کرد: دغدغه هایی که اینجا توسط سران طوایف عنوان شد، نشان دهنده عزم ملت و اقوام ایرانی برای پیشرفت، آبادانی و گسترش عدالت است. وی با بیان اینکه مشکلات در همه جای کشور وجود دارد و باید در راه رفع آنها تلاش کنیم، افزود: موافق هستم که در برخی جاها بداخلاقی‌ هایی صورت گرفته و جاهایی صلاحیت‌‌ها بی دلیل رد شده که این به امر به جهت وجود انسانهای کج فهم است که هنوز هم وجود دارند.

احمدی نژاد تصریح کرد: برخی افراد نانشان در این است که مساله و مشکل ایجاد کنند، این افراد در سازمان، نهاد، گروه و یا دسته ای هستند که مدام به دنبال مسئله سازی و ایجاد مشکل هستند تا بگویند لازم است ما حضور داشته باشیم. وی با اشاره به فشارهای دشمنان به کشور ایران اظهار کرد: شیاطین دوست ندارند ملت ‌ها پیشرفت کنند و در این راستا به ملت‌ها فشار می‌ آورند.

رئیس جمهور تصریح کرد: در داخل کشور نیز اینگونه است و عده ای با اعمال فشار و مشکل سازی تمایل دارند که مملکت، ثروت و ملت در چنگ آنها باشد و ما از اهداف انقلاب غافل شویم تا آنان به نان و نوایی برسند. احمدی نژاد در پاسخ به ناراحتی و نگرانی سران طوایف و عشایر از برخی تبعیض‌ها گفت: همه از وجود تبعیض ناراحت و با آن مخالف هستیم.

وی با اشاره به نارضایتی‌ها از نظام بین الملل افزود: این ناراحتی به دلیل وجود تبعیض و ظلم است.

احمدی نژاد با تاکید بر ضرورت اجرای عدالت، تصریح کرد: ماموریت جمهوری اسلامی ایران استقرار عدالت است اما عده ای با سنگ اندازی و فشار تمایل دارند مانع از تحقق عدالت در جامعه شوند.

وی با تاکید بر اینکه باید هوشمندانه برای اجرای عدالت ایستادگی کرد، افزود: البته اجرای عدالت آسان نیست و پای آن ایستادن سخت است. رئیس جمهور فشارهای وارده به کشور ایران در عرصه بین المللی را نیز به دلیل پافشاری بر اجرای عدالت عنوان کرد و گفت: به دلیل اینکه ما گفته ‌ایم که باید در دنیا عدالت باشد و نمی شود که پنج نفر در دنیا بنشینند و در مورد سایر کشورها و موجودیت آنها تصمیم بگیرند، این فشارها و دشمنی‌ها با کشور ایران می شود.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به وجود بیکاری در برخی نقاط کشور اظهار کرد: بیکاری در همه دنیا وجود دارد اما در کشور ما به دلیل فشارهای اقتصادی بیکاری افزایش یافته که باید تلاش کنیم این معضل را رفع کنیم. احمدی نژاد همچنین بر ضرورت اصلاح ساختار اداری و بروکراسی تاکید کرد و گفت: در استان خوزستان باید تمهیدات لازم برای به کار گیری جوانان بومی در پروژه‌ها فراهم شود. وی با اشاره به برخی مشکلات موجود در استان خوزستان، اظهار کرد: احساس می کنم بعضا در مدیریت سطح استان کارها روان پیش نمی رود.

رئیس جمهور با تاکید بر ساختن نقطه نقطه ایران اسلامی گفت: دولت، مجلس، قوه قضائیه و نهادهای گوناگون باید نگاه خود را به نحوی تنظیم کنند که باور داشته باشند،کشور متعلق به ملت است و ملت است که باید کشور را بسازد و هیچ ‌کس حق بیشتری ندارد.

نوشته شده در سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت