تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - قدیانی:فحش‌دهنده به فائزه سعیدتاجیك بوده منتقدانش هالو وخر هستند

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث

حسین قدیانی، عضو روزنامه وطن امروز كه قبلا به رئیس دستگاه قضایی حمله و بعد عذرخواهی كرده بود، در وبلاگ خود هویت كسی كه به فائزه هاشمی فحاشی كرده را سعید تاجیك اعلام كرد و نوشته كه منتقدان سعید تاجیك گروهی وبلاگ‌نویس «دوزاری» هستند كه «خر، هالو» و مومنان مسجد نرفته هستند.

او نوشته:

صاحب كتاب فاخر و دوست داشتنی «جنگ دوست داشتنی» همیشه برایم عزیز بوده است، اما وقتی فهمیدم سعید تاجیك در شهرری‌‌ همان را كه لایقش بود نثار «ف. ه» كرد، ارادتم به او دو صد چندان شد. بسی بیش از قبل. هم الان مجسمه ساز بودم تندیسش را می‌زدم ورودی سیدالكریم.
 
سعید تاجیك نه فقط بسیجی ۸ سال دفاع مقدس، كه بسیجی ۸ ماه دفاع مقدس است و مثل بعضی‌ها در لاك سابقه‌اش فرو نرفته و آن عهد كه با شهدا در شلمچه بسته، فراموش نكرده. غیرت دارد و اگر چه مرز فحاشی و هتاكی را با خشم انقلابی، بهتر از من و شما آگاه است، اما برایش غیر قابل باور است كه دور و بری‌های همین «ف. ه» علیه رهبرش نامه سرگشاده بنویسند، مرگ بر اصل ولایت فقیه گویند، خیمه عباس را آتش بزنند، تمثال خمینی را پاره كنند و سیدعلی را با بن علی مقایسه كنند.

عده‌ای كه خود را نماد شعور فرض كرده‌اند، ادب را با هالو بودن اشتباه گرفته‌اند. عده‌ای از دوستان متاسفانه باادب نیستند، بلكه هالو هستند و هالو بودن اتفاقا نه فقط نشانه خرد نیست كه بارز‌ترین نشانه خریت و بی‌شعوری است. سعید تاجیك مسئول سردرد عده‌ای مومن مسجد ندیده و بسیجی پایگاه نرفته نیست، موظف به خشم انقلابی خویش است.

به اینكه دوستان با سعید تاجیك كردند، شعور نمی‌گویند، می‌گویند خریت. خریت محض. كاش به جای این همه بغض نسبت به حزب‌الله، كمی شعور داشتید. شما به محبت ما نسبت به ولایت یقین دارید اما ما شك داریم به شعورتان.

كسانی كه سعید تاجیك و همرزمانش را یك مشت ریشوی چفیه به دوش می‌خوانند، هاشمی و دخترش را می‌توانند پاچه‌خواری كنند اما غلط كرده‌اند خودشان را جزء حزب‌الله بدانند. هالوهایی كه در نقد فحش و ناسزا، خود زبان به فحش و ناسزا باز می‌كنند باید جداگانه برای خود حزبی دست و پا كنند؛ حزب هالو‌ها.

 

این در حالی است كه رئیس قوه قضاییه روز گذشته در این باره گفته بود: اخیرا نسبت به برخی از مسوولان و خانواده‌های آنها هتاكی‌هایی صورت گرفته كه این امر ظلم است. ظلم كه شاخ و دم ندارد ما اگر به مسوول یا خانواده او انتقادی داریم راه و روشی دارد. شاید بنده هم به آن فرد انتقاداتی داشته باشم اما آیا راه آن این است به خیابان آمده شعار دهم و یا ناسزا سر دهم كه بعضا حد شرعی هم دارد.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: ما نباید تنها اظهار تاسف كنیم بلكه كار ما برخورد با این روش و منش است. شاید برخی در جامعه از جریان فتنه و حامیان آنها مجرم باشند و قوه قضاییه حسب وظیفه باید به آن عمل كند اما عده‌ای كه می‌دانم كه ردپای آنها به كجا ختم می‌شود چقدر به قوه قضاییه جفا كرده و مدعی شده‌اند كه قوه قضاییه با فتنه گران كاری ندارد حال آنكه دستگاه قضایی صدها پرونده را درآن فضای ملتهب رسیدگی كرده است. در تهران نیز پرونده های متعدد سنگینی مطرح بود كه موجب رسیدگی قرار گرفت حال این افراد چگونه می‌توانند بگویند  دستگاه قضایی در برخورد با فتنه گران بی‌تفاوت بوده است.نوشته شده در جمعه 13 اسفند 1389
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت