تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - طنز:پیشنهادادغام بهشت زهرادروزارت راه ومسكن!

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث

شهرام شكیبا در خبر نوشت:

من همه تقصیرها را به گردن مجلس می‌بینم. وقتی نمایندگان می‌دانند كه نباید دولت را سرلج بیندازند، چرا می‌اندازند؟ وقتی می‌دانند اگر رئیس‌جمهور را عصبانی كنند، ممكن است همه را در همدیگر ادغام كند، این چه كاری است كه هم عرض خود می‌برند و هم زحمت دیگران می‌دارند. آمدند وزیر راه به آن خوبی را استیضاح كردند، رئیس‌جمهور هم برداشت وزارت راه و ترابری را با وزارت مسكن ادغام كرد. یك استیضاح دیگر بكنند، ممكن است وزارت جدیدالتأسیس مسكن و راه و ترابری را با وزارت ارشاد و وزارت اطلاعات و وزارت آموزش و پرورش ادغام كنند. من نمی‌دانم چرا مجلس، به این توی هم‌رفتگی وزارتخانه‌ها دامن می‌زند و وزیر را هم گرفتار می‌كند.

به گزارش «مهر» علی نیكزاد وزیر راه و مسكن و ترابری و شهرسازی گفته است: «هنوز برنامه‌ای برای وزارت راه ندارم» و همچنین گفته است: «مشكل هوایی كشور فعلاً حل نمی‌شود.»

با این حساب پیشنهاد می‌كنم فعلاً سازمان بهشت‌زهرا را در وزارت راه و مسكن و ترابری و شهرسازی ادغام كنند تا بعد ببینیم چه می‌شود.

قم،‌ كتاب ركوردها
استاندار قم گفته است: فرودگاه قم باید در كتاب ركوردهای گینس ثبت شود، چرا كه مجوز احداث این فرودگاه در پنجم بهمن‌ماه صادر شده و در 19 بهمن‌ماه هم كلنگ فرودگاه زده شده است.

این همه كار 14 روزه انجام می‌شود اما وزیر هنوز برنامه‌ای برای وزارتخانه‌اش ندارد. البته خیلی هم جای غصه‌خوردن ندارد. همه‌چیز به خوبی پیش می‌رود، شاید تا اول اسفند اصلاً فرودگاه افتتاح هم شد، كار خیلی زیادی هم نیست؛ باید یك برج بسازند، یك سالن و یك جاده پهن آسفالته كه هواپیما از روی آن بلند شود برود یك كمی آن‌ورتر بخورد زمین. این كه كار و مقدمه‌چینی نمی‌خواهد، تازه این مال وقتی بود كه وزیر برنامه داشت و می‌گفت همه چیز به زودی حل می‌شود. با این اوضاع و احوال احتمالاً ته باند به یك دره می‌رسد كه هواپیما بلند نشده با سر برود توی همان دره از پیش‌بینی تعیین شده.نوشته شده در پنجشنبه 28 بهمن 1389
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت