تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - آیت الله ممدوحی: حضور همه سلایق در انتخابات ضرورت ندارد

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث

در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت الله رضوانی(ره) در مسجد اعظم قم که شب گذشته برگزار شد، دو تن از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به اظهار نظر در خصوص حضور همه سلایق سیاسی در انتخابات پرداختند.

آیت الله سیدمحمد غروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، حضور همه سلایق سیاسی در انتخابات را عاملی برای کمک به تحقق مطالبه مقام معظم رهبری در خصوص خلق حماسه سیاسی دانست و اظهار داشت: قطعا حضور همه سلایق به تحقق حماسه سیاسی کمک خواهد کرد و کسانی که در داخل انقلاب هستند حضور پیدا خواهند کرد.

وی در ادامه در خصوص موضع گیری های احمدی نژاد در چند سخنرانی اخیرش مبنی بر این که حق مردم از یارانه ها 250 هزار تومان است، اما نمی گذارند، گفت: این حرکات ایشان، حرکاتی انتخاباتی و مضر برای نظام و انقلاب است و انشاالله خدا به خیر بگذراند.

آیت الله حسن ممدوحی دیگر عضو جامعه مدرسین و عضو مجلس خبرگان رهبری نیز در پاسخ به سؤالی در مورد تأثیر حضور همه سلایق سیاسی در انتخابات برای تحقق حماسه سیاسی، گفت: حضور همه سلایق سیاسی در انتخابات ضرورت ندارد.

وی افزود: باید سلیقه هایی بیایند که در شاکله نظام جمهوری اسلامی بگنجد و الا آن کسی که اصلا اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ندارد را بگوییم بیاید و کاندیدا شود درست نیست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: تفکراتی که مربوط به مملکت ما هستند و دلشان برای کشور می سوزد باید همه بیایند و آن ها هم خیلی هستند اما آن ها که اصلا اعتقادی به نظام جمهوری اسلامی ندارند و رأی هم ندارند، لزومی ندارد باشند.

نوشته شده در سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت