تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - بشار اسد: من مثل شاه ایران نیستم/ ما هم انسان هستیم، شاید اشتباه کنیم

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث
بشار اسد رئیس جمهور سوریه گفت که حمایت اکثریت مردم کشورش از او از سرنگون شدنش به مانند شاه ایران در سال 57 جلوگیری کرده است.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ، وی به روزنامه جمهوریت جاپ ترکیه گفت: همه فکر می کردند که من طی مدت کوتاهی سرنگون می شوم، اما آنها اشتباه محاسبه کردند.

وی اضافه کرد: شاه مهمترین کشور در منطقه را رهبری می کرد و ارتشی قدرتمند داشت و توسط کل دنبا حمایت می شد. اما ایا او توانست در مقابل مردمش بایستد؟خیر.

رئیس جمهور سوریه ادامه داد: اگر من در وضعیت شاه ایران بودم و مردم از من پشتیبانی نمی کردند ، نمی توانستم مقاومت کنم و تا الان سرنگون شده بودم. پس چگونه است که من هنوز ایستاده ام و مقاومت می کنم.

وی در این مصاحبه تاکید کرد: اسلام گراهای رادیکال از کشورهای عربی وارد سوریه شده اند و دست به اقدامات خشونت بار می زنند. 

بشار اسد تصریح کرد: من از کسانی که می گویند، بشار مردمش را می کشد می پرسم، چرا باید مردمی که از من حمایت می کنند را به قتل رسانم؟ همه می دانند از زمانی که به قدرت رسیدم مردم از من حمایت می کرده اند.

رئیس جمهور سوریه در پاسخ به این سئوال که "آیا از اینکه سال گذشته اولین اعتراضات دموکراتیک مردم را با استفاده از سلاح سرکوب کردید، پیشمان نیستید؟" گفت: خب، بالاخره ما انسان هستیم و مرتکب اشتباه می شویم.


نوشته شده در شنبه 17 تیر 1391
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت