تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - آیت الله مکارم : از خدا می خواهیم که مشکلات اقتصادی حل شود

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث

حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، صبح امروز در آغاز درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، خواستار چاره اندیشی برای حل مشکلات اقتصادی کشور شد و گفت: باید مراقب باشیم در چنین شرایطی مغزهای متفکر و صاحبان فکر و ایده در عرصه اقتصاد کاری کنند که تورم فشار روی مردم به ویژه روی اقشار ضعیف نیاورد.

وی با تاکید بر اینکه مسؤولان و دست اندرکاران باید مسائل اقتصادی را جدی تر از آنچه گرفته اند بگیرند و از تمام توان و فکر و مغز برای حل آن استفاده کنند، ابراز داشت: گرچه می گویند تورم بیست و یک درصد است اما آنچه مردم در زندگی درک می کنند غیر از این است و البته ما نمی گوییم آمار ارائه شده اشتباه است چراکه آنها محاسباتی دارند.

باید حل مشکلات اقتصادی را جدی بگیریم

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه باید مراقب باشیم چراکه دشمن می خواهد از ملت ما انتقام بگیرد، افزود: آنها به دنبال انتقام گیری از ملت ایران هستند نه از دولت، محاصره اقتصادی انتقام گیری از ملت است چراکه این ملت در روز قدس و دیگر صحنه ها با شور و حرارت خاصی در صحنه حاضر می شوند و دشمنان را ناکام می گذارند.

وی تاکید کرد: باید کاری شود که نقشه های دشمنان نقش برآب شود و باید این مساله(حل مشکلات اقتصادی و تورم) را جدی گرفت، از خدا می خواهیم که مشکلات اقتصادی حل و دشمن در این مرحله و عرصه نیز ناکام شود.

نوشته شده در چهارشنبه 23 فروردین 1391
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت