تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - افشاگری سایت الف درباره محمد جهرمی مدیر عامل فعلی بانک صادرات ایران و وزیر کار دولت نهم

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث

اگر یادتان باشد همین سایت اصولگرای الف بود که مدرک جعلی مرحوم کردان را لو داد.

به تازگی این سایت علیه محمد جهرمی مدیر عامل فعلی بانک صادرات ایران و وزیر کار دولت نهم افشاگری کرده است.

 

محمد جهرمی جزو حلقه ای از  نزدیکان محمود احمدی نژاد، موسوم به “حلقۀ کرج” بود، که برگرفته از سه نام کُردان، رحیمی و جهرمی بود و در محافل سیاسی به ارتباط عوضعلی کُردان ‏وزیر سابق کشور، محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم و محمد جهرمی وزیر کار دولت قبل باز می گشت.

به دنبال انتشار اخباری پیرامون واریز مبالغ قابل توجهی پول به حساب محمد جهرمی مدیر عامل فعلی بانک صادرات ایران و وزیر کار دولت نهم – که تحت عنوان “کارانه سهم مدیر عامل” و همراه با اسنادی در اینترنت صورت گرفته- روابط عمومی بانک صادرات، در پاسخ به سایت «الف» که خواستار “پاسخگویی” و “رفع شبهه” در این زمینه شده بود،

ضمن اعلام “شناسایی و پیگرد کارمندان انتشار دهندۀ این موضوع”، مبالغ هنگفت واریزی را، “پاداش ویژه برخی کارکنان” ذکر کرد که ابتدائا “در اختیار مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مدیران عامل بانک‌های استان قرار داده می‌شود.”
اسناد را ببینید:

به گزارش سامانه خبری – تحلیلی «الف»، بنابراسناد منتشر شده، در تاریخ ۱٩مهرماه ٨٩، مبلغ ۴٨۵٨٩۵٧٩۶٩ ریال تحت عنوان “کارانه سه ماهه دوم” و “کارانه سهم مدیر عامل” به حساب شماره ٠۱٠٣۴۶٠۱٢٠٠٠ بنام محمد جهرمی (مدیر عامل بانک صادرات) واریز و در تاریخ ٢۶ مهرماه ٨٩ نیز، مبلغ ٢٩٧۱۶٢۶٩۵ ریال تحت عنوان “واریز حقوق” به حساب شماره ٠٣٢۵۶١۶۴۱٨۰۰۰ بنام سیدمحمد جهرمی واریز شده است.

واریزی به عنوان کارانه سه ماهه دوم، کارانه سهم مدیر عامل

واریزی به عنوان حقوق

گفتنی است تعدادی از کاربران و خوانندگان خبر فوق در سایت الف، خاطرنشان کرده اند “البته بروید بررسی کنید از کی و کجا متداول شده که کل مبلغ کارانه را به حساب شخصی مدیر عامل واریز کنند معمولا اگر قرار باشد که مبلغی در اختار مدیر عامل باشد تا در جهت تشویق کارکنان هزینه بشود بایستی رقم در اختیار امور مالی باشد تا با صدور سند و با در یافت رسید و البته طی دستور کتبی مدیر عامل به این فرد پرداخت بشود نه اینکه ایجور . شما اگه بودید باور می کردید…” و اینکه “از کی تا حالا برای کارانه کارمندان پول به حساب مدیرعامل واریز می شود؟ ما که کارمندیم می دانیم پول به حساب شخص واریز نمی شود…” یا اینکه “دقت کنید اگر این مبلغ تنها ده روز در حساب پس انداز جناب مدیر عامل محترم برای توزیع بین مستحقان آن باشد و جناب مدیر با عدم اطلاع از سودهای حسابهای مختلف حساب پس انداز با حداقل سود سپرده را انتخاب کرده باشد با حداقل سود هفت درصد چیزی بالغ بر یک میلیون تومان ماهانه نصیب این آقا می شود. آیا یک چنین تصمیماتی زمینه ساز سودجویی ها در سیستم بانکی نخواهد شد. ایا نمی توان این مبالغ را در یک حساب متعلق به بانک با امضای برداشت ایشان ریخت؟…”نوشته شده در یکشنبه 23 آبان 1389
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت