تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - کفاشیان: مارادونا برای دیدار با احمدی نژاد به ایران می آید

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث

                                           

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: مارادونا فقط به دلیل دیدن مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران و علاقه مندی به آقای احمدی نژاد و مردم ایران به کشورمان سفر می کند و هدف او از این سفر مربیگری در ایران نیست.

مهر: رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به سفر مارادونا به ایران گفت: مارادونا فقط به دلیل علاقه به احمدی نژاد و مردم به ایران سفر می کند.

علی کفاشیان در خصوص سفر مارادونا به ایران بیان داشت: مارادونا در گذشته یک بار اظهار علاقه کرده بود که به ایران بیاید اما بعد از آن سرمربی تیم ملی آرژانتین شد و نتوانست به ایران سفر کند اما مجددا در روزهای اخیر ابراز علاقه کرده است که به ایران سفر کند.

کفاشیان در ادامه افزود: فدراسیون فوتبال در حال آماده کردن مقدمات سفر مارادونا به ایران و تعیین زمان این سفر است که بعد از مشخص شدن زمان سفر آن را اعلام خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: مارادونا به دلیل علاقه ای که به کشور ایران واحمدی نژاد  دارد می خواهد به ایران سفر کند و پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی به مارادونا داده نمی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: مارادونا فقط به دلیل دیدن مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران و علاقه مندی به آقای احمدی نژاد و مردم ایران به کشورمان سفر می کند و هدف او از این سفر مربیگری در ایران نیست.نوشته شده در یکشنبه 23 آبان 1389
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت